Krótkie suknie ślubne na lato

Krótka suknia do ślubu? Czemu nie?! Moda ślubna przeszła dziś swoistą rewolucję i na szczęście Panny, ruszając w drogę do ołtarza, nie muszą decydować się na długie, powłóczyste suknie. Projektanci odważnie proponują coraz krótsze suknie ślubne – nie mniej piękne, a nawet bardziej oryginalne. Jeśli więc chcesz zapaść w pamięć swoim gościom, a przy tym mieć niestandardową suknię, wybierz krótką. Poza tym, będziesz mogła pochwalić się całemu światu zgrabnymi, długimi do samej ziemi nogami.

Nie wszystkie kobiety czują się dobrze w długich kreacjach. Krótkie sukienki ślubne są bardziej nowoczesne i wygodne, a poza tym często… tańsze. Takie suknie przed lub za kolano dają wrażenie dziewczęcej lekkości, którą dodatkowo można podkreślić ciekawą stylizacją. Dla naprawdę młodej Panny, prześliczna będzie kreacja z gorsetem w kształcie serca  lub sukienka w kształcie litery A z jedwabnej organzy. Jeśli chcesz podkreślić swoją klasą i elegancję, to doskonale będziesz się prezentować w białym gorsecie połączonym ze zwężającą się ku dołowi spódnicą, która kończy się w okolicy kolan bądź łydki. Cały urok tych modeli kryje się w dobrym szyciu i materiale, a efekt potrafi być oszałamiający. Wysoka jakość tkanin, delikatnych koronek w połączeniu z bardzo wysoką jakością wykończenia nadają tym kreacjom jedyny i niepowtarzalny charakter.

W krótkiej sukience, Panny Młode mogą świetnie wyeksponować swoje zgrabne nogi. A to odsłania jeszcze jeden element ślubnej kreacji: buty! Do sukienki w wersji mini możesz założyć białe botki pokryte koronkowym wzorem albo finezyjne szpilki. Wszyscy będą mogli je podziwiać!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.